O nas

Witaj w świecie piękna

Troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenie, aż po indywidualne podejście do klienta, sprawia, że wizyta w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris oraz salonie Dr Irena Eris Beauty Partner gwarantuje pełny komfort. W zabiegach wykorzystujemy trendy nowoczesnej kosmetologii, a jej skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Oferujemy innowacyjne zabiegi na twarz i ciało, zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz specjalistyczne kuracje upiększające i lecznicze z zakresu medycyny estetycznej. Alternatywą dla zabiegów inwazyjnych jest wykorzystanie w zabiegach technologii Hi-Tech.

O nas

Znajdź
Kosmetyczny Instytut

Poznaj ofertę
zabiegów

Odkryj ofertę
kosmetyków

Cennik
usług

Materiały
video

Nasze
rytuały

Odpowiedzialny biznes

Współpraca

Otwórz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris i zaoferuj swoim klientom sprawdzone zabiegi oparte na innowacyjnych kosmetykach.

Dowiedz się więcej

Filozofia

 

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris realizujemy własną filozofię holistycznego podejścia do klienta, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę.

 

Dowiedz się więcej
Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne

Program autorskich zabiegów na twarz i ciało na bazie preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL to kompleksowa oferta dostosowana do różnorodnych potrzeb i problemów pielęgnacyjnych. Rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu a dla wzmocnienia i przedłużenia efektów zalecamy serię Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE. Nasze zabiegi to również niezapomniane doznania. Nad każdym etapem tworzenia zabiegu czuwają eksperci, którzy szczególną uwagę przykładają na efekty działania, ale także na zmysły. Opracowujemy unikalne gesty sprzyjające relaksowi podczas wykonywania zabiegów. Połączenie ekskluzywnych produktów z autorskimi technikami aplikacji jest gwarancją najwyższej jakości zabiegów.

ZOBACZ OFERTĘ ZABIEGÓW
KOSMETYKI

KOSMETYKI

Luksusowe kosmetyki Dr Irena Eris zostały stworzone z pasji do pielęgnacji piękna. Przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe, nowatorskie technologie czy najlepsze, często trudno dostępne składniki, a dzięki synergii działań grupy ekspertów z różnych dziedzin, kosmetyki od lat wyróżniają się na rynku.

ZOBACZ OFERTĘ KOSMETYKÓW